Ogłoszenie !!!

 

Szanowni mieszkańcy Zabłędzy.
Pragnę Państwu przekazać miłą wiadomość związaną z ustaleniami Zebrania Wiejskiego z dnia 17.02.2019 roku i zrealizowaniu podjętych wówczas deklaracji i zamierzeń.
Podczas podziału środków Funduszu Sołeckiego naszej wsi na ten rok, padła propozycja, aby przekazać kwotę 1000,00 zł dla Szkoły Podstawowej w Zabłędzy na kupno sprzęt do utrzymania czystości hali sportowej przy szkole w związku z planowanymi zajęciami (pozalekcyjnymi) dzieci i dorosłych oraz z organizowanymi okolicznościowymi spotkaniami mieszkańców Zabłędzy.
Po przegłosowaniu proponowanej kwoty na ten cel, jeden z mieszkańców złożył wniosek, aby tą kwotę pozostawić dla celów sołectwa, a on z własnych środków deklaruje zakup sprzętu zgodnie ze specyfikacją wskazaną przez dyrektora szkoły.
Deklaracje i podjęte zobowiązania zostały zrealizowane i w dniu 05.04.2019 roku. Pan Waldemar Dusza przekazał nowy sprzęt do sprzątania tj. myjka do okien firmy KARCHER WV CLASSIC, wózek CLEAN PRO z prasą, koszykiem i uchwytem, uchwyt ściągaczy do szyb, ściągacz do szyb, mop DUST – nożycowy, kij teleskopowy 3×200, mop płaski TES BW 50 2 szt., mop tes Premium 50cm (mikrofaza) 2 szt., drążek aluminiowy INTER MOP- 2 szt., stelaż plastikowy TTS KLIPS 50 – 2 szt.
Całość za kwotę 1000,00 zł.
Bardzo dziękuję Panu Waldemarowi za sponsorowanie i zakup tego sprzętu. Myślę, że będzie dobrze służył w utrzymaniu czystości na hali sportowej w naszej miejscowości zgodnie z założeniem sponsora. Takie działania i gesty są godne naśladowania i pochwały. Pan Waldemar ciągle nas zaskakuje nowymi ciekawymi pomysłami i aktywnie uczestniczy w życiu naszego sołectwa.
Radna i Sołtys
Ewa Michałek